Etuitab.pl - Wszystko dla tabletów

Na stronie etuitab.pl znajdują się etui do wszystkich renomowanych marek które produkują tablety. Etui te dzielimy także ze względu na funkcjonalność i wykonanie. Każdy z modeli jest idealnie dopasowany do oferowanego produktu tzn. wszystkie sloty i przyciski są odsłonięte oraz wykonane jest fabryczne wycięcie na aparat.

 

Etui typu „Stand”.

Etui to wykonane jest ze skóry ekologicznej. Charakterystyczne dla tego typu etui to skórzana ramka, która ochrania ekran urządzenia. To rozwiązanie jest bardzo bezpieczne dla najmłodszej grupy klientów w wieku 10-15 lat, gdyż w przypadku upadku urządzenia na podłogę, minimalizuje możliwość uszkodzenia ekranu. Oczywiście każdy klient niezależnie od wieku będzie zadowolony z tego typu produktu. Kolejną funkcją to możliwość ustawiania tabletu pod kątem, aby praca na urządzeniu była wygodna i bardzo przyjemna. Dodatkowe możliwości jakie oferuje etui to miejsce na rysik pojemnościowy oraz funkcja zwana „WakeUp”, która powoduje, że po zamknięciu okładki tablet jest automatycznie usypiany, a po otwarciu automatycznie się włącza. Funkcja jest bardzo przydatna, gdyż nie musimy wciskać przycisku usypiania i wybudzania. Każde etui jest wyposażone w tę funkcję, co nie oznacza że na każdym tablecie będzie to działało, gdyż tablet także musi posiadać tę funkcję. Dodatkowym plusem tego typu etui jest okładka zamykająca na magnesy. Dzięki zastosowaniu tego systemu, okładka nie jest luźna w czasie spoczynku i samoczynnie się nie otworzy.

Etui typu „Cover”.

Główną cechą tego modelu to brak ramki jak w przypadku modelu Stand. Plusem tego rodzaju etui jest to, że cała powierzchnia ekranu (wraz z jej ramką) jest odsłonięta i nie przeszkadza w użytkowaniu. Etui tego typu przeznaczone jest dla klientów każdego segmentu wiekowego, jednakże ten rodzaj etui wybierają przede wszystkim osoby starsze w przedziale 30-70 lat, które cenią nie tylko funkcjonalność ale także jakość wykonania. Etui to podobnie jak wmodelu Stand, posiada funkcję podstawki, funkcję WakeUp oraz zapięcie magnetyczne.Rysunek poniżej przedstawia etui typu „Cover”.
 

Etui typu „360”

Etui to jest najbardziej ceniony za funkcjonalność i możliwości pracy. Jak sama nazwa wskazuje, etui możemy obracać o 360 stopni, pracując na nim w pionie, poziomie, w zależności od preferencji użytkownika. Etui posiada te same funkcje co poprzednie typy. Jakość wykonania jest lepsza od modelu Stand, lecz nieco gorsza od modelu Cover. Minusem tego etui to gabaryty. Etui jest grubsze w
porównaniu do konkurencyjnych typów i nie posiada magnetycznego zapięcie. W tym przypadku zastosowano gumkę, którą należy założyć przy każdym zakończeniu pracy, aby okładka samoczynnie się nie otwierała. 
 

Etui typu „Silikon”

Etui jak sama nazwa wskazuje wykonane jest z silikonu i różni się od zaprezentowanych modeli tym że nie posiada okładki, które zabezpiecza ekran w czasie transportu. Jest to etui zakładane na tył tabletu. Etui nie posiada wyżej wymienionych funkcji, lecz wyróżnia się na tle wcześniejszych tym, że jest bardzo cienki i nie pogrubia tabletu. W dobie przyjętych przez producentów norm i preferencji konsumentów tj. tablet ma być jak najcieńszy, ten typ etui zdobywa bardzo dużą grupę sympatyków. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl