Etui na tablet Lenovo Tab P10

Etui na tablet Lenovo Tab P10 to nowe i oryginalne pokrowce na tablet, charakteryzujące się odpowiednią odpornością na zniszczenia. Tablet Lenovo Tab P10 to wysoce pomocne i przydatne rozwiązanie które nadaje się zarówno do wykonywania obowiązków w pracy, jak i do gry. Natomiast jak każdy sprzęt tego modelu, naturalnie i ten tablet jest narażony na upadki, zadrapania czy uszkodzenia. Bardzo skutecznym wyjściem będzie zatem sprezentowanie sobie odpowiedniego case’a do Lenovo Tab P10. Dzięki case'owi tablet będzie wytrzymały i odporny na upadki. Case jest idealnie dopasowany do wymiarów tabletu Lenovo Tab P10, więc nie trzeba się obawiać, że zasłoni pewne części czy komponenty urządzenia. Wygodna klapka, która z zewnątrz też ochrania urządzenie może być z powodzeniem używana jako wygodny stojak, który pozwoli Ci komfortowo oglądać grafiki na tablecie, a także filmy czy przedstawianie własnego planu podczas pracy.

Tablet Lenovo Tab P10 10.1 cala X705 F/L TB-X705F TB-X705L ZA440071PL ZA440004PL - dopasuj etui do swoich potrzeb

Etui na tabllet Lenovo Tab P10 to niepowtarzalne etui z klapką, precyzyjnie przystosowane do Twojego tabletu Lenovo Tab P10. Zabezpiecza go przed uszkodzeniem, nieestetycznymi zadrapaniami czy przed przenoszącym się kurzem. Zostało ono wykonane z wysokiej jakości surowców, które jednocześnie powodują, że Twój tablet przedstawia się szczególnie szykownie. Case do Lenovo Tab P10 prezentuje nie tylko modny design i trwałą osłonę, a także praktyczność. Dlatego pokrowiec może służyć jako podstawka która umożliwia komfortowe odtwarzanie filmików, bez konieczności trzymania tableta w dłoniach. Case zabezpiecza tablet Lenovo Tab P10 przed spadnięciem i zdecydowanie go podtrzymuje.
Na stronie naszego sklepu odnajdziesz dużo interesujących etui na tablet Lenovo Tab P10, które będą idealnie przystosowane do Twoich preferencji oraz zdecydowanie podniosą jakość użytkowania urządzenia. Idealnie dobrany case idealnie sprawdzi się w czasie przejazdu urządzenia. Zapewnia optymalną ochronę, także zapobiegając stłuczeniu się szkła w czasie jazdy.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl