Blog - poradnik i inspiracje

W naszym sklepie oferujemy akcesoria dedykowane urządzeniom mobilnym. Ilość dostępnych rozwiązań stanowi wyzwanie zarówno dla początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów, którzy poszukują niezbędnych gadżetów. W zakładce “Blog” przygotowaliśmy poradnik i garść inspiracji, jakie etui wybrać i czym warto kierować się podczas zakupu. Ze względu na wiedzę, doświadczenie oraz znajomość trendów w branży technologicznej proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Na uwadze mamy nie tylko zróżnicowane właściwości danego urządzenia, ale również innego typu specyfikacje, aby maksymalnie podnieść komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Jaki tablet do 700 zł
Jaki tablet do 700 zł

Zastanawiasz się nad kupnem tableta, ale dysponujesz ograniczonym budżetem, którego wysokość nie przekracza 700 zł?

czytaj całość »
Jaki tablet do 600 zł
Jaki tablet do 600 zł

Kupując sprzęt elektroniczny, chcemy zyskać jak najlepszą jakość, jak najwięcej parametrów na wysokim poziomie, a jednocześnie nie zapłacić za niego dużo.

czytaj całość »
Jaki tablet do szkoły wybrać? Ranking tabletów dla ucznia
Jaki tablet do szkoły wybrać? Ranking tabletów dla ucznia

Początek roku szkolnego to czas intensywnych zakupów potrzebnego sprzętu i akcesoriów dla uczniów, którzy wracają do szkoły. Od kilku lat bardzo ważnym aspektem stał się również sprzęt elektroniczny, w tym tablet do nauki zdalnej, który pozwala bezproblemowo nabywać wiedzę w trakcie zajęć online, stając się podstawowym narzędziem pracy. Jaki tablet do zdalnego nauczania jest najlepszy? Jakie powinien posiadać cechy taki sprzęt?

czytaj całość »
Jak podłączyć pendrive do tabletu?
Jak podłączyć pendrive do tabletu?

Tablety to urządzenia chętnie wybierane przez wiele osób. Istnieją różnorodne modele, jednak wiele osób może zastanawiać się jak podłączyć pendrive do tabletu i czy jest to w ogóle możliwe? Większość tabletów, ze względu na swojej niewielkie rozmiary nie posiada standardowego wejścia, jak komputery. Okazuje się jednak, że podłączenie pendrive do tabletu jest możliwe, gdyż każde urządzenie posiada mikro lub mini USB.

czytaj całość »
Tablet nie chce się włączyć - co zrobić?
Tablet nie chce się włączyć - co zrobić?

Urządzenia elektroniczne, choć na co dzień w znacznym stopniu pomagają nam i w pracy i w domu, to często ulegać mogą awariom i usterkom. Nie wszystkie z nich są na tyle poważne, że konieczne jest pożegnanie się ze swoim ulubionym sprzętem. Znaczna część usterek to niegroźne problemy, które pojawiają się przy aktualizacjach czy uruchamianiu wymagających programów.

czytaj całość »
Jaki tablet do 800 zł wybrać i kupić?
Jaki tablet do 800 zł wybrać i kupić?

Kupno tableta do 800 zł może okazać się wyzwaniem, jeżeli nie jesteśmy do końca pewni, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Tablety do 800 zł to urządzenie raczej ze średniej półki cenowej, nie będą więc one charakteryzowały się oszałamiającą wydajnością. Nie zmienia to jednak faktu, że tablet do 800 zł nadal może być funkcjonalny, mieć optymalne parametry techniczne, które umożliwią nam nie tylko rozrywkę, ale też efektywną pracę na takim urządzeniu.

czytaj całość »
Jak zmierzyć cale w tablecie?
Jak zmierzyć cale w tablecie?

Tablety to zaraz po smartfonach jedne z najchętniej wykorzystywanych urządzeń. Na co dzień służą zarówno w pracy, w szkole, jak i w domu. Pozwalają na oglądanie filmów, słuchanie muzyki, przeglądanie zdjęć, czytanie książek i wiele innych. Na rynku urządzeń elektronicznych znajdziemy wiele różnorodnych tabletów. Różnią się między sobą parametrami technicznymi, marką, wyglądem i rozmiarem. To właśnie wymiary decydują o komforcie korzystania z urządzenia, a także o jego cenie.

czytaj całość »
Jak podłączyć tablet do komputera?
Jak podłączyć tablet do komputera?

Tablet do wielofunkcyjne urządzenie mobilne. Możesz na nim grać, oglądać ulubione programy i seriale, wysyłać pocztę elektroniczną i korzystać z programów i aplikacji potrzebnych w pracy. Jego wielofunkcyjność sprawdza się również w przypadku łączności z innymi urządzeniami. Możesz wykorzystać swój tablet jako monitor. Jak to działa i w jakich przypadkach przyda się taka dodatkowa funkcja? Sprawdź, jak podłączyć tablet do komputera i jak pozyskać kolejne źródło obrazu dla swojego sprzętu.

czytaj całość »
Tablet do 1000 zł
Tablet do 1000 zł

Choć tablety do 1000 zł to jeszcze nie najwyższa półka cenowa, to jednak decydując się na zakup urządzenia w tej cenie możemy już sobie troszkę “powybrzydzać”. Wybrane modele tabletów za 1000 zł będą już różniły się nieco między sobą: mamy większe możliwości jeżeli chodzi o dobór wymiarów urządzenia, czy choćby jego wydajności. Na co więc zwrócić szczególną uwagę kupując tablet za 1000 zł? Jak wybrać urządzenie, które będzie odpowiednio wysokiej jakości? Czego możemy wymagać od producentów, dysponując takim, ściśle określonym budżetem? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w dalszej części artykułu. Zapraszamy!

czytaj całość »
Co to jest i do czego służy tablet?
Co to jest i do czego służy tablet?

Urządzenia elektroniczne coraz częściej pomagają nam w pracy, szkole, służą zarówno do rozrywki, jak i do spełniania codziennych obowiązków. Laptopy, komputery, telefony, ale i tablety, to sprzęty, bez których czasami nie umiemy się już obejść. Do czego służy tablet i w jaki sposób może pomóc różnym użytkownikom? Sprawdź, które sprzęty najlepiej wybrać do poszczególnych czynności, na co zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia i czy jest to element wyposażenia Twojego domu, czy biura, bez którego nie wyobrażasz sobie pracy czy rozrywki.

czytaj całość »
Jaki tablet z Windows 8?
Jaki tablet z Windows 8?

System Windows to najbardziej znany, a tym samym również i lubiany system operacyjny w komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy telefonach. Użytkownicy z reguły dobrze go znają, a dzięki temu sprawnie poruszają się po oferowanych aplikacjach i interfejsach systemu. Nie bez powodu tablety z Windowsem to regularnie wybierane urządzenia przez różnych odbiorców. Jaki tablet z Windows 8 sprawdzi się najlepiej przy pracy, na którym dobrze będzie się oglądało filmy, a który może być przeznaczony do nauki lub gier? Możliwości jest wiele i zależą one najczęściej od indywidualnych potrzeb, ale i możliwości każdego odbiorcy.

czytaj całość »
Jaki tablet do Netflixa? - ranking
Jaki tablet do Netflixa? - ranking

Serwisy streamingowe stały się dla wielu z nas podstawowym źródłem seriali i filmów, które możemy oglądać w dowolnym czasie. Z pewnością najpopularniejszą obecnie platformą, za pomocą której możemy obejrzeć najnowsze dzieła kinematografii, a także wiele klasyków, jest Netflix. Potrzebny jest do tego jednak odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam cieszyć się rozrywką w komfortowych warunkach. Jaki tablet do Netflixa w takim razie wybrać, by móc spędzić przyjemnie czas? Stworzyliśmy dla Ciebie ranking, dzięki któremu łatwiej będzie Ci wybrać najlepszy do tego sprzęt.

czytaj całość »
Jak zmienić język w tablecie z androidem?
Jak zmienić język w tablecie z androidem?

Producenci tabletów i innych urządzeń elektronicznych proponują swoje produkty wielu narodowościom. To wszystko sprawia, że w każdym urządzeniu dostępne są oprogramowania w wielu językach. Dzięki temu każda osoba, bez względu na narodowość będzie w stanie posługiwać się zakupionym tabletem. Problem może pojawić się jednak w momencie, kiedy konieczna będzie zmiana języka w Androidzie. W końcu istnieje możliwość otrzymania urządzenia z językiem angielskim, mandaryńskim i wieloma innymi. W takiej sytuacji wystarczy zmiana języka na inny.

czytaj całość »
Jak uruchomić tablet Lenovo?
Jak uruchomić tablet lenovo?

Tablety, z pozoru skomplikowane urządzenia, w praktyce ich uruchomienie jest niezwykle proste i szybkie. Wystarczy znajomość podstawowych zasad. Dodatkowo należy pamiętać, że można napotkać problemy z włączeniem tabletu, które trzeba umieć rozwiązać, aby móc normalnie korzystać z urządzenia. Nieumiejętność włączenia tabletu może zdarzyć się szczególnie w sytuacji nabycia nowego urządzenia. Z jego obsługą najczęściej trzeba się po prostu “oswoić” poznając funkcję konkretnych przycisków.

czytaj całość »
Jak wyczyścić tablet?
Jak wyczyścić tablet?

Użytkowanie tabletu zaraz po zakupie niesie ze sobą wiele radości, a wszystko dzięki idealnemu działaniu urządzenia, które nie zawiesza się oraz posiada wysoką wydajność. Niestety wraz z użytkowaniem, prędkość działania tabletu może zwalniać, co może prowadzić do wielu kłopotów w codziennym korzystaniu z urządzenia. Niewiele osób wie, że w takiej sytuacji warto jest dokonać czyszczenia tabletu, podczas którego usunięte zostaną zbędne pliki, a cały system będzie mógł znowu sprawnie pracować. Czasami konieczny może być również reset urządzenia.

czytaj całość »
Jak działa tablet?
Jak działa tablet?

Działanie urządzeń mobilnych związane jest nie tylko z samą rozrywką, ale również z naszą codzienną pracą. W wielu przypadkach konieczne jest poznanie możliwości tego typu sprzętów. Pracując na poszczególnych stanowiskach, korzystanie z laptopa, smartfona czy tableta jest podstawowym wymaganiem. Znajomość obsługi urządzenia oraz tego, jak działa tablet, przydaje się jednak nie tylko w pracy. Tablety mogą być wykorzystywane w trakcie zabawy i wolnego czasu. Dzięki nim możesz oglądać filmy, seriale, grać w gry czy słuchać muzyki. Działanie tabletu można przyrównać do działania komputerów stacjonarnych, czy laptopów. Poszczególne szczegóły różnią jednak operowanie tymi urządzeniami.

czytaj całość »
Jaki tablet do 1500 zł
Jaki tablet do 1500 zł

Chcesz kupić tablet do 1500 zł i nie wiesz jaki wybrać? Wcale się nie dziwimy, ponieważ kwota jaką dysponujesz, pozwala Ci już poruszać się w obszarze dość dużego wyboru najróżniejszych modeli, najlepszych producentów. Dlatego zapraszamy Cię do lektury naszego poradnika. Stwórz swój własny ranking tabletów do 1500 zł w oparciu o rzetelne dane. Podpowiemy Ci, na co zwrócić szczególną uwagę, jak porównywać parametry techniczne w tabletach i które z nich są mniej istotne, a które odgrywają kluczową rolę w wydajności urządzenia. Zapraszamy.

czytaj całość »
Jaki tablet do 500 zł
Jaki tablet do 500 zł

Na rynku mamy obecnie bardzo duży wybór sprzętu elektronicznego, w tym także coraz powszechniejszych tabletów. Na ich popularność wpływ ma przede wszystkim mobilność – możliwość swobodnego korzystania w dowolnym pomieszczeniu, a także podczas podróży.

czytaj całość »
Dedykowane szkła hartowane do Twojego IPada

Szkło hartowane do iPada to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, służących do zabezpieczenia ekranu tego urządzenia. Szkło chroni wyświetlacz przed uszkodzeniami oraz gwarantuje, że zachowa ono nienaganny wygląd przez długi okres. Wybierając szkło hartowane do tabletu Apple, musisz zwrócić uwagę na rozmiary urządzenia, a także na parametry tego niezastąpionego akcesorium. Jakie są rodzaje szkieł hartowanych? Jakie szkło wybrać do iPada? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym opracowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

czytaj całość »
Dedykowane etui do tabletów Apple - chroń swojego IPada

IPad to funkcjonalne urządzenie firmy Apple, łączące w sobie najlepsze zalety smartfona i laptopa. Lekki, poręczny i intuicyjny w obsłudze iPad umożliwia wykonywanie najróżniejszych czynności w dowolnym miejscu na ziemi. Aby zadbać o długoletniość urządzenia, warto zabezpieczyć go za pomocą dedykowanego etui. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów etui do tabletów Apple, które różnią się zastosowaniem, a także poszczególnymi parametrami. Dlaczego warto kupić etui do tabletu? Jakie etui do iPada wybrać? Jak dopasować je do swojego modelu popularnego urządzenia?

czytaj całość »

Jakie porady znajdziesz na blogu etuitab.pl?

W naszym sklepie oferujemy akcesoria dedykowane urządzeniom mobilnym. Ilość dostępnych rozwiązań stanowi wyzwanie zarówno dla początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów, którzy poszukują niezbędnych gadżetów. W zakładce “Blog” przygotowaliśmy poradnik i garść inspiracji, jakie etui wybrać i czym warto kierować się podczas zakupu. Ze względu na wiedzę, doświadczenie oraz znajomość trendów w branży technologicznej proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Na uwadze mamy nie tylko zróżnicowane właściwości danego urządzenia, ale również innego typu specyfikacje, aby maksymalnie podnieść komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl