Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szkła hartowane na tablety Lenovo

Ekrany dotykowe nowoczesnych tabletów dotykowych bardzo często ulegają zadrapaniu przez nieumyślne włożenie w pośpiechu do torby czy niegroźny upadek. Z tego względu standardem stały się różnorodne zabezpieczenia mające przedłużyć trwałość oryginalnego ekranu. Jednym z takich rozwiązań jest szkło hartowane zapobiegające negatywnym skutkom uszkodzeń mechanicznych. Szkła ochronne na tablet Lenovo to wyśmienita inwestycja w swój sprzęt elektroniczny. Przedłuży im trwałość działania i jednocześnie zmniejszy ilość koniecznych wypraw do specjalistycznego serwisu naprawczego oraz związanych z tym wydatków. Wysokiej jakości szkła zabezpieczające do tabletów oferowane w naszym sklepie internetowym mają odpowiednią twardość i są wygodne w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zalety szkła hartowanego

Największą przewagą szkła ochronnego, w porównaniu do alternatywnej opcji, jaką jest folia na ekran, jest zdecydowanie dłuższa trwałość oraz odporność na zarysowania. Zamontowane na tablecie szkło posłuży znacznie dłużej niż jakiekolwiek inne zabezpieczenie i dużo trudniej będzie je rzeczywiście czymś uszkodzić. W przypadku dobrej jakości szkła hartowanego na tablet Lenovo od renomowanego producenta, dającego gwarancję na tego typu akcesoria, należy upewnić się, czy ma ono twardość oznaczoną pomiędzy 8H a 9H. Są to optymalne parametry do codziennego, intensywnego użytkowania. Zapewniają bardzo wysoką wytrzymałość na zadrapania nawet ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze lub zamki. Dodatkowo jest prostsze w montażu niż standardowa folia. Wynika to z większej grubości i sztywności, dzięki czemu wygodniej jest samodzielnie przykleić szkło do odpowiednio przygotowanej, oczyszczonej powierzchni. Nie ogranicza czułości ekranu tabletu dotykowego i jest w pełni transparentna. Nie wpływa zatem na pogorszenie ostrości obrazu czy zmianę kolorów. Szkło hartowane to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie o działaniu ochronnym.

Jak założyć szkło ochronne na tablet Lenovo?

Po odpowiednim założeniu szkła ochronnego na Apple lub Lenovo będzie ono niemalże niewidoczne nawet z bliskiej odległości. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest ono naturalnie nieco grubsze niż na przykład folia, dlatego będzie widoczna delikatnie wypukła struktura. Jeżeli decydujemy się na szkło od znanego i renomowanego producenta, który daje gwarancję jakości, to nie będzie ono miało żadnego wpływu na reaktywność ekranu. Należy zacząć od dokładnego wyczyszczenia i wypolerowania powierzchni, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia i brud. Po odklejeniu folii zabezpieczającej szkło hartowane na Apple lub Lenovo należy ostrożnie przykleić, uważając, aby dobrze przylegało do krawędzi tabletu i nie miało wewnątrz żadnych pęcherzyków powietrza. Ich obecność spowodowałaby przesuwanie się szkła ochronnego, które w końcu mogłoby odpaść. Na koniec wystarczy już tylko delikatnie docisnąć i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Zakładanie takiego zabezpieczenia jest bardzo łatwe, choć jeżeli nie jesteśmy pewni, warto oddać to w ręce specjalisty z serwisu naprawczego.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl