Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Folie ochronne na tablety Samsung

Folie ochronne na tablet Samsung to praktyczne rozwiązanie, które doceni każda osoba, dla której liczy się komfort użytkowania oraz niezawodność. Dopasowane specjalnie do konkretnych modeli tabletów produkowanych przez renomowaną firmę Samsung sprawia, że można znaleźć produkt odpowiedni do swojego urządzenia. Kompatybilność rozmiaru z danym ekranem gwarantuje prawidłowe zabezpieczenie przed zadrapaniami i innymi, drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Niestety w szybkim tempie codziennego życia intensywnie eksploatowane sprzęty dość łatwo psują się przez drobne stłuczenia. Koszt naprawy i rekonstrukcji ekranu dotykowego często dorównuje cenie nowego tabletu. Dobrej jakości folia ochronna staje się idealnym zabezpieczeniem przed takimi sytuacjami.

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

Obecnie na rynku możemy spotkać bardzo różnorodne folie. Fenomen tego zabezpieczenia leży jednak w jego prostocie oraz wysokiej jakości wykorzystanego tworzywa. Folia zawiera ochronny filtr UV oraz oleofobową powłokę niwelującą odciski palców. Kluczowy okazuje się rozmiar. Aby folia w pełni spełniała swoje zadanie, musi być dobrze założona i idealnie przywierać do ekranu, dlatego kompatybilność wymiarów jest niezwykle ważna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabezpieczeń tabletów i innych sprzętów elektronicznych - specjalnych etui oraz szkieł hartowanych. Są to sprawdzone rozwiązania, które z pewnością przyniosą wiele korzyści.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w folię ochronną do tabletu Samsung?

Folia ochronna na tablet Samsung to przede wszystkim ogromna wygoda. Przez tak proste i niedrogie rozwiązanie znacząco wzrasta komfort użytkowania sprzętu elektronicznego. W codziennym pośpiechu często szybko wkładamy tablet do jednej z kieszeni plecaka czy torebki razem z kluczami, kosmetyczką oraz luźno rozsypanymi monetami. Nie trudno w takich okolicznościach o porysowanie ekranu, jeżeli nie trzymamy tabletu w etui. Zdarza się, że podczas upadku nawet z niewielkiej wysokości może dojść do zarysowania. Nie dość, że jest to nieestetyczne, to grozi znacznie poważniejszymi konsekwencjami. Przy dużym nagromadzeniu głębszych rys i zadrapań ryzykujemy dysfunkcjami w działaniu czujników dotyku. Może łamać się obraz, być nierówny, rozmyty i nieostry, aż w końcu w danym polu tablet może zupełnie nie reagować na rysik czy palec. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w folię i regularnie ją zmieniać, w zależności od potrzeb. To wydatek jedynie kilku złotych, a może przyczynić się do zaoszczędzenia zarówno pieniędzy, jak i stresu.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl