Etui na tablet Samsung Galaxy Tab A6 10.1” (T580/T585)

Etui na tablet Samsung Galaxy Tab A6 10.1 to niekonwencjonalne i innowacyjne futerały na tablet, odróżniające się optymalną wytrzymałością na starcia. Tablet Samsung Galaxy Tab A6 10.1 to wyjątkowo poręczne oraz skuteczne urządzenie, które można wykorzystać zarówno do obowiązków pracowniczych, jak i do rozrywki. Natomiast jak każdy sprzęt tego gatunku, tak i ten tablet jest narażony na spadki, zniszczenia czy uszkodzenia. Szczególnie trafnym rozwiązaniem będzie zatem zaopatrzenie się w etui na Samsung Galaxy Tab A6 10.1. Dzięki case'owi tablet będzie odporniejszy na wszelkie skutki awarii. Futerał jest odpowiednio dopasowany do rozmiarów modelu Samsung Galaxy Tab A6 10.1, dlatego nie należy się obawiać, że zasłoni niektóre części lub komponenty tabletu. Wygodna klapka, która z zewnątrz także ochrania urządzenie może występować jako wygodne podparcie, który pozwoli Ci na komfortowe przeglądanie fotografii na tablecie, oglądanie filmów czy wystawianie własnego planu w czasie pracowniczego spotkania.

Samsung Galaxy Tab A6 10.1 - etui dla Ciebie!

Etui na tablet Samsung Galaxy Tab A6 10.1 pozwala również dostosować nasz tablet od SAmsunga. Możemy wybrać zarówno jednokolorowy, wyrafinowany futerał jak i na przykład futerał z żywą grafiką albo skórzany case. To zależy oczywiście od naszego gustu i dopasowania. Futerał spowoduje też, że urządzenie będzie się doskonale prezentować i będzie lepiej dopasowane do dłoni. Będzie również bezpieczniejszy również w powszechnym użytku, jak i kiedy jesteśmy w podróży. Dzięki dobrze dostosowanym wycięciom, uzyskujesz bezpośredni dostęp do jakichkolwiek przycisków oraz wejść, w których chciałbyś podłączyć przewód od drugiego narzędzia lub słuchawki. To wszystko powoduje, że korzystasz z etui na Samsung Galaxy Tab A6 10.1 swobodnie bez kłopotów z koniecznością jego ściągania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się doskonałej jakości pokrowce na tablety, które dostarczają kompletną kontrolę urządzeń przed uszkodzeniami: łagodzą upadki ograniczając zagrożenie poważniejszych uszkodzeń oraz przeciwdziałają matowieniu i zadrapaniu się osłony. Futerały są idealnie dostosowane do poszczególnego rodzaju tabletu, dlatego nie odstają i nie opuszczają się. Artykuły posiadają precyzyjnie zaprojektowane nacięcia na jakiekolwiek detale urządzeń - użytkowanie aparatu, głośnika czy połączenia słuchawkowego zawsze będzie wygodne, bez konieczności ciągłego ściągania obudowy z urządzenia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl