Apple iPad AIR 4 to porządny tablet, który powinien świetnie działać i służyć Ci przez długi czas. Dlatego też warto o niego zadbać i do sprzętu dokupić odpowiednie etui. Ochroni ono urządzenie przed kurzem, ewentualnymi zarysowaniami i będzie dodatkową amortyzacją w razie ewentualnego upadku. W etuitab.pl znajdziesz najbardziej funkcjonalne modele etui do Apple iPad AIR 4 10.9" 2020. Nasz asortyment dobieramy w taki sposób, aby każdy klient mógł znaleźć właściwą ochronę dla swojej elektroniki, która będzie pasowała nie tylko do modelu tabletu, lecz także do stylu życia właściciela. 

 

Wiele osób używa tablet wyłącznie w domu - wówczas jest podręcznym, większym od smartfona ekranem, który służy do przeglądania internetu lub oglądania seriali na Netflixie, gdy telewizor jest okupowany przez pozostałych członków rodziny. Innym będzie natomiast służył jako narzędzie pracy z klientem. Kolejnym – w podróżach. I właśnie w zależności od tego, do czego używamy tabletu, powinniśmy wybrać odpowiednie etui.

Jakie etui wybrać do Apple iPad AIR 4 10.9" 2020?

Podczas wyboru etui do tabletu Apple iPad AIR 4 10.9" 2020 warto zastanowić się nad tym,  czy chcesz, aby było ono zamykane, czy wystarczą Ci tylko tzw. plecki? Etui bez zamknięcia z reguły daje też podstawową ochronę ekranu tabletu (ma rant, który oddala ekran od podłoża w przypadku upadku), jednak nie gwarantuje takiego samego poziomu ochrony jak etui z zamknięciem z przodu tabletu.

Nowoczesne case’y mają funkcję wake up, dzięki której nie musisz blokować tabletu guzikiem, a jedynie zamknąć klapkę (podobnie zamyka się MacBooka, gdy chcesz przestać z niego korzystać). Warto zwrócić uwagę zarówno na kształt etui, jak i materiały, z których zostało ono wykonane. Wnętrze klapki powinno być delikatne, np. welurowe lub z mikrofibry, ponieważ są to elementy dotykające bezpośrednio ekranu. Poza tym etui musi dobrze się trzymać, amortyzować i jednocześnie nie rysować obudowy.

Możesz także sprawić sobie etui zaawansowane, czyli takie, które jednocześnie będzie ochroną dla tabletu, ale i klawiaturą bezprzewodową. W etuitab.pl dostępne są też takie modele case’ów, które zamienią tablet w mały laptop. Warto wspomnieć, że to o wiele tańsze rozwiązanie niż oryginalna klawiatura od Apple.

Najlepsze modele etui do Apple iPad AIR 4 10.9" 2020 od etuitab.pl

Wybierając swój model etui do Apple iPad AIR 4 10.9" 2020, najlepiej postawić na model wysokiej jakości. Dobre wykonanie detali będzie miało duży wpływ na to, jak będzie sprawował się sprzęt. Ważne, aby etui miało precyzyjnie odwzorowane miejsca na boczne przyciski, czy wejście do ładowania. Ponadto istotne jest to, żeby było także przyjemne w dotyku i estetyczne.

Ostatnia kwestia będzie zależała w dużej mierze od Twojego gustu. Zdajemy sobie sprawę, że możesz chcieć mieć różowe etui do iPada, jednak nie każdej osobie będzie odpowiadała taka kolorystyka.

Staramy się dostarczać jak najszerszy asortyment etui, aby móc sprostać wymaganiom różnych użytkowników Apple iPad AIR 4 10.9" 2020. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas swoje etui, które w pełni ochroni sprzęt i będzie funkcjonalnym dodatkiem.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl