Etui na tablet Lenovo Yoga 2 10

Etui na tablet Yoga 2 10 to świeże oraz innowacyjne futerały na tablet, charakteryzujące się prawidłową odpornością na uszkodzenia. Tablet Yoga 2 10  to wyjątkowo użyteczne i skuteczne rozwiązanie, które można użyć zarówno do pracy, jak i do gry. Natomiast jak każdy sprzęt tego gatunku, tak i ten tablet jest narażony na spadki, zniszczenia czy uszkodzenia. Szczególnie skutecznym wyjściem będzie zatem sprezentowanie sobie odpowiedniego etui na tablet Lenovo Yoga 2 10. Dzięki case'owi tablet będzie trwalszy na wszelkie skutki zniszczeń. Etui jest całkowicie dopasowane do wymiarów modelu Lenovo Yoga 2 10, zatem można mieć pewność, że nie zasłoni niektórych części lub elementów tabletu. Wygodna klapka, która z zewnątrz również ochrania urządzenie może zostać wygodnym ustawieniem, które pozwoli Ci na praktyczne oglądanie grafik czy filmów na tablecie oraz prezentowanie swojego planu w czasie pracowniczego spotkania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Tablet Lenovo Yoga 2 10 10.1 cala 1050F 1050L - Etui na każdą kieszeń

Poza względami czysto estetycznymi, dopasowane Lenovo Yoga tablet 2 10 etui umożliwia doskonałą ochronę urządzenia, minimalizując ryzyko omyłkowego uszkodzenia jego obudowy, zbicia wyświetlacza czy wewnętrznych podzespołów technicznych. Gwarantuje odpowiednią ochronę w przypadku upadku tableta. Istotną zaletą standardowej wersji pokrowców zrobionych z takich produktów jak plastik, giętkie tworzywo sztuczne TPU czy skóra ekologiczna jest jednocześnie ich niska cena. Zakupienie dedykowanego modelu case'a nie obciąży budżetu użytkownika urządzenia, a w istotny sposób podniesie bezpieczeństwo i luksus codziennego używania sprzętu.

W naszej ofercie znajdziesz masę atrakcyjnych etui na tablet Lenovo Yoga 2 10, które są dobrze dostosowane do Twoich preferencji oraz zdecydowanie zwiększają jakość użytkowania tableta. Odpowiednio dobrany futerał doskonale sprawdzi się w czasie transportu tabletu. Zapewnia maksymalną ochronę, również pamiętając o szkle w czasie podróży.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl