Etui do Apple iPad 10.2 iPad 7/8/9 (7, 8 i 9 generacja) 2019/2020/2021

Prezentujemy kategorię z rewelacyjnymi etui do tabletów marki Apple. W proponowanej ofercie znajdują się starannie przygotowane produkty wyróżniające się doskonałym wykonaniem, najlepszymi materiałami oraz elegancką formą, która z pewnością zachwyci każdego. Do produkcji pokrowców wykorzystano jedynie najlepsze materiały charakteryzujące się wysoką odpornością, trwałością i wytrzymałością na wszelkie zadrapania czy też uszkodzenia mechaniczne.

Prezentowane obudowy wykonane są w estetyczny, precyzyjny sposób z zachowaniem dokładności o każdy szczegół pokrowca, zapewniając rewelacyjny wygląd i niezbędną elegancję. Etui Apple 10.2 dopasowują się idealnie do konkretnego modelu tabletu, dzięki czemu odsłonięte są przyciski i sloty, zapewniając wolny dostęp do użytkowania wszystkich opcji urządzenia bez konieczności zdejmowania obudowy. Ochrona tylnej kamery oraz dokładne dostosowanie do rantów tabletu gwarantuje dokładne zabezpieczenie każdej części urządzenia. 

Funkcjonalność i użyteczność etui iPad 10.2 

Etui to doskonały sposób zabezpieczający urządzenie, a także dodatek bogaty w wiele funkcji pozwalających na praktyczne korzystanie z tabletu. Opcja przekształcenia etui iPad 10.2 w podstawkę zapewnia swobodną i wygodną pracę. Równie przydatna jest możliwość ustawienia tabletu pod pożądanym kątem. Unikalną funkcją pozwalającą na zaoszczędzenie baterii jest opcja Wake-Up, która pozwala w ekonomiczny sposób korzystać z urządzenia. Dodatkowymi możliwościami pokrowca jest wygoda użytkowania tabletu ze względu na zminimalizowaną grubość obudowy. Dodatkowo w osłonach etui iPad 7 znajdują się magnesy odpowiadające za skuteczną ochronę tabletu. Oferowane pokrowce wyróżniają się znakomitą jakością, praktycznym wykorzystaniem oraz bardzo wysokim poziomem ochrony urządzenia. do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl