Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szkła hartowane na tablety Apple

Ekrany używane do produkowania dotykowych tabletów, telefonów czy laptopów bywają bardzo wrażliwe, podatne na zadrapania i inne, drobne uszkodzenia mechaniczne. Często nawet pomimo zapewnień producenta o wysokiej wytrzymałości i zastosowaniu specjalnych osłonek przy pierwszym kontakcie na przykład z kluczami w torebce zauważamy porysowaną powierzchnię. Należy zatem wziąć sprawy we własne ręce i odpowiednio zabezpieczyć ekran. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie szkło hartowane na tablet Apple, stosowane przez wiele osób na całym świecie. Pozytywnie wpłynie na wytrzymałość iPada, który posłuży nam znacznie dłużej, pozostając w doskonałym stanie technicznym. Jest to dużo bardziej wytrzymały materiał niż zwykłe szkło i inne powłoki używane do produkcji ekranów, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem.

Zadbaj o ochronę swojego tabletu

Nawet przy zwyczajnym przenoszeniu tabletu, nie mówiąc już o niefortunnym uderzeniu czy upuszczeniu, powstaje ryzyko zbicia lub porysowania powierzchni ekranu. Odpowiedzią na takie obawy jest założenie specjalnego szkła ochronnego na tablet Apple, które zdobyło już duże uznanie wśród użytkowników sprzętów elektronicznych. Obecnie jest to powszechnie stosowane zabezpieczenie. Sukces i fenomen tego łatwego w zastosowaniu rozwiązania polega na kilkukrotnie większej wytrzymałości szkła hartowanego w porównaniu do standardowo używanych materiałów. Mają one zazwyczaj oznaczenie “9H”, co oznacza, że powierzchni nie da się zarysować nawet ostrym przedmiotem. Standardowo porównuje się odporność na uszkodzenia takiego tworzywa w skali twardości Mohsa, stosowanej do określania twardości minerałów. W dodatku z bardzo atrakcyjną ceną jest to właściwie obowiązkowy element, który powinno się kupić równolegle ze zmianą tabletu. Szkło hartowane na Apple iPad to estetyczne i niewidoczne zabezpieczenie ekranu właściwego, które zapewni dłuższe oraz sprawne działanie całego sprzętu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze szkła ochronnego na tablet Apple?

Podstawowym parametrem jest oczywiście poprawne dobranie rozmiaru do przekątnej ekranu dotykowego. Zapewni to idealne dopasowanie wymiarów do własnych potrzeb. Najlepiej szukać szkła ochronnego na Apple iPad z oznaczeniem pomiędzy 8H, a 9H. Jest to odpowiednia twardość, która będzie stanowić skuteczną ochronę dla naszego sprzętu w codziennych warunkach intensywnej pracy. Renomowany producent jest gwarancją najlepszego dopasowania do faktycznego kształtu konkretnego tabletu. Dzięki temu możemy poprawnie zamocować takie szkło hartowane. Przy wyborze odpowiedniego zabezpieczenia priorytetem powinna być oczywiście jakość materiału. Część zestawów ze szkłem ochronnym jest sprzedawana w zestawie z narzędziami do samodzielnego zamontowania. Nie dla wszystkich jest to jednak takie proste, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeżeli zależy nam na precyzyjnym i dokładnym założeniu takiej osłony, której nie będzie widać, doradzamy na początku poprosić bardziej doświadczoną osobę lub bezpośrednio udać się do punktu naprawczego. Tamtejsi specjaliści bez problemu wykonają taką usługę.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl